.
.
Erzurum Palandöken Oto Kiralama - Hakkımızda
Aynı Kategorideki Diğer İçerikler
Hakkımızda

Kaliteli hizmet, müşteri memnuniyeti ve dürüst çalışma ilkelerini benimseyen Yaren Oto Kiralama yönetimi, VIP araç ve şöförleriyle kısa sürede müşteri portföyünü geliştirerek Araç Kiralama, Filo Kiralama ve Ticari Kiralama üzerine çalışmalarını yoğunlaştırmış ve bu konuda pazarda hak ettiği yeri kazanmıştır. Geniş bir araç parkına sahip olan Erzurum Yaren Otomobil Kiralama her geçen gün sizlerin desteği ile büyümektedir. İlke ve polikamızla size hizmet vermekteyiz. İş birliğimizin gerçekleşmesi dileğiyle...

Doğu Anadolu Bölgesinde başta Erzurum olmak üzere Palandöken Oto Kiralama; Kalitenin, varılması gereken bir hedeften çok, gelişme ve süreklilik göstermesi gereken bir süreç olduğuna inanmaktadır. Bu düşünce çerçevesinde; müşteri memnuniyetini ana hedef olarak benimseyen şirketimiz, aşağıdaki ilkeler doğrultusunda kalite politikasını oluşturmuştur:

İlkelerimiz;

• Ürün kalitesi, satış öncesi ve satış sonrası hizmetlerimiz ile müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak,
• Tedarikçi ve taşeronlarımızla, karşılıklı güven ve iş birliği içerisinde çalışıp verimliliğimizi arttırmak,
• Eğitim ve motivasyonu arttırıcı etkinlikler ile çalışanlarımızın verimliliğini arttırmak ve her birinin takımın bir üyesi olduğu bilinciyle çalışmalarımızı sürdürmek.

Hedeflerimiz;

“En”lerin buluşma noktasında en mükemmeli hedefleyen Erzurum Oto Kiralama;


En iyi Hizmet politikasıyla kaliteli Hizmet sunuyor,

En iyi Fiyatlarıyla her bütçeye göre kiralama imkani veriyor,

En iyi ve En yeni Araçlarımızla konfor ve kalite sağlıyor,

En iyi müşteri portföyü ile,

Sizlerle...

Hakkımızda ;

2000 yılından bu yana Oto kiralama sektöründe kaliteli hizmet anlayışı ile en uygun fiyatlı kiralama ücretlerini bulabileceğiniz tek adres firmamız olacaktır. Erzurum çevre il sınırları içerisinde 7/24 hizmet anlayışımız ile her zaman ulaşılabilir mobil ekiplerimiz her zaman yardımınıza hazır olacaktır. Fiyatlarımızda sezon fiyatları uygulanmamaktadır. Bu nedenle fiyatlarımızda sezona göre azalma ve yükselme olmamakla beraber her zaman en düşük fiyat garantisi sunmaktayız.